Mostra VOC

La Mostra del VOC es celebrarà entre el 17 i el 27 de novembre a 28 espais de tot Catalunya.

El VOC t’apropa el cinema català a casa teva perquè puguis gaudir dels millors curtmetratges i websèries catalanes, i a més, podrás gaudir de dos llargmetratges estrenats aquest 2016 guanyadors de premis en Festivals Internacionals.

L’ entrada per cada sessió de la Mostra val només 2€ i podràs veure curtmetratges, websèries i llargmetratges en català estrenats aquest últim any. Les entrades es vendràn una hora abans al cinema o espai a on es projecti la Mostra.

A més, durant la Mostra podràs votar el curtmetratge que més t’agradi i participar en el sorteig d’un abonament de FILMIN per un mes. Només hauràs d’omplir la butlleta amb les teves dades i votar per participar.

No deixis perdre aquesta oportunitat de veure cinema català i participar amb nosaltres!

calendari

La Mostra es farà del 17 al 27 de novembre a:

Barcelona. 18. Cinemes Texas (carrer Bailèn 205). A les 20h

Barcelona. 23 i 24. Lluïsos d’ Horta-Guinardó (carrer Feliu i Codina 7). A les 19h

Barcelona. 25 i 26. Cotxeres de Sants (carrer de Sants 79). A les 17h

Berga. 25 i 26. Teatre Patronat de Berga (carrer Sant Francesc s/n). A les 20h

Besalú. 18 i 19. Teatre Cal Tronc (carrer Major 15).  A les 19h

Cardedeu. 19 i 20. Cinema Esbarjo Verdi (carrer 27). Dia 19 a les 17h i dia 20 a les 16h

Cornellà de Llobregat. 18 i 25. Teatre del Patronat Cultural i Recreatiu (carrer Mossèn Jacint Verdaguer 52). A les 19h

Figueres. 20. La CATE (ronda del Rector Arolas, 4). Matí a les 10:30h i tarda a les 17h

Girona. 25 i 26. Casa de Cultura (plaça de l’Hospital 6). Dia 25 a les 18h i dia 26 a les 11h

Igualada. 23. Teatre Municipal de l’Ateneu d’Igualada (carrer e Sant Pau 9). A les 9:30h (*)

La Garriga. 17. Cinema Alhambra (carrer Calabria 13). A les 19h (*)

La Seu d’Urgell. 22 i 23 . Cinemes Guiu (avinguda Salòria 55). A les 19h

Mataró. 26. Foment Mataroní (carrer Nou 11). Matí a les 10h i tarda a les 17h

Molins de Rei. 26. La Peni (plaça Mercè Rodoreda 1). A les 18h (*)

Olot. 25 i 26. Espai Nuria Social (carrer Verge del Carme 8).  A les 18h

Reus. 19. Centre de Lectura de Reus (carrer Major 13). Matí a les 10h i tarda a les 16h

Ribes de Freser. 18 i 19. Cinema Catalunya (carrer Major 19). Dia 18 a les 20h i dia 19 a les 17h

Ripoll. 25 i 26. Teatre Comtal de Ripoll (carrer dels Pirineus 8). A les 21h

Roses. 25 i 26. Teatre Municipal (carrer Tarragona 81). A les 17h

Rubí. 18 i 20. Teatre Municipal La Sala (carrer de Miguel de Cervantes 126). Dia 18 a les 18h i dia 20 a les 10h.

Sabadell. 21 i 22. Cinemes Imperial (plaça de l’Imperial 4). A les 19h

Sant Adrià de Besòs. 27. Ateneu Adrianenc (carrer d’Andreu Vidal 7). A les 18h (*)

Sant Celoni. 26. Ateneu de Sant Celoni (carretera vella 25). A les 17h

Sant Cugat del Vallès 19 i 20. Cinesa Sant Cugat (avinguda del Pla de Vinyet s/n). A les 10:30h

Sant Feliu de Llobregat. 17 i 24. Cinebaix (carrer de Joan Batllori 21). A les 18:30h

Sant Just Desvern 26. Ateneu Sant Just (carrer de l’Ateneu 3). A les 16:30h (*)

Tarragona. 18 i 19. Antiga Audiència (plaça Pallol 3). A les 18h

Terrassa. 20. Centre Cultural de Terrassa (rambla d’ Ègara 340). Matí a les 10h i tarda a les 16h

  • Les sessions duren unes 3 hores i 30 minuts amb una pausa abans del llargmetratge.
  • (*) No projecten llargmetratges