SESSIONS VOC►2018

VOC►PREMIS I MOSTRA D’AUDIOVISUAL EN CATALÀ
Del 16 al 29 de novembre de 2018

PROGRAMACIÓ
Terres de l’Ebre – Amposta – Casal d’Amposta – Carretera Simpàtica, 6
dissabte 17 novembre de 2018 – 18 h
PROGRAMA

Gràcia- Barcelona – Cinemes Texas – C/ Bailèn, 205
dimecres 21 novembre – 20.30 h
PROGRAMA

Horta-Guinardó – Barcelona – Lluïsos d’Horta – Feliu i Codina, 7
dijous 22 de novembre – 20.30 h
PROGRAMA

Sants-Montjuïc – Barcelona – Zumzeig Cinecooperativa – Carrer Béjar, 53
diumenge 25 novembre – 18 h
PROGRAMA

Baix Llobregat – Begues – L’Escorxador – Avinguda Sitges, 12
dissabte 24 novembre – 18:30 h
PROGRAMA

Berguedà – Berga – Teatre Patronat – Carrer St. Francesc, s/n
divendres 23 novembre – 19.00 h
PROGRAMA

Garrotxa – Besalú – Cal Tronc – Carrer Major, 15
dissabte 17 novembre – 19 h
PROGRAMA

El Maresme – Calella – SALA MOZART – Carrer Església, 91
dijous 29 novembre – 21.00 h
PROGRAMA

Vallès Oriental – Cardedeu – Cinema Esbarjo – Carrer Lluís Llibre, 25
dissabte 24 novembre – 20.00 h
PROGRAMA

Vallès Occidental – Castellbisbal – Sala d’Actes de l’Ajuntament – Av. Pau Casals, 9
dissabte 17 novembre – 18.30 h
PROGRAMA

Vallès Occidental – Cerdanyola del Vallès – Sala d’actes Museu d’Art Cerdanyola C/ Sant Martí, 88
divendres 16 novembre – 19 h
PROGRAMA

Baix Llobregat – Cornellà de Llobregat – Orfeó Catalònia – Josep Torras i Bages, 62
divendres 16 novembre – 19 h
PROGRAMA

El Maresme – El Masnou – Cinema la Calàndria – c/ Doctor Agell, 7
dimecres 21 novembre – 19.00 h
PROGRAMA

Baix Llobregat – Esplugues de Llobregat – Centre Cívic Cadí (Can Vidalet) Carrer Verge de la Mercè ,1
dissabte 17 novembre – 18.30 h
PROGRAMA

Gironès – Girona – Cinema Truffaut – Portal Nou, 7
divendres 16 novembre – 18.30 h
PROGRAMA

Baix Empordà – La Bisbal d’Empordà – El Mundial – Passeig Marimon Asprer, 10
divendres 23 de novembre – 20.00 h
PROGRAMA

Alt Urgell – La Seu d’Urgell – Cinemes Guiu – Avinguda del Salòria, 55
dimecres 28 novembre – 18.30 h
PROGRAMA

Garrotxa – La Vall d’en Bas – Can Trona – Passatge Can Trona, 26
dissabte 24 novembre – 19 h
PROGRAMA

Osona – Manlleu – Espai Rusiñol – Carrer Rusiñol, 56
divendres 16 novembre – 20.00 h
PROGRAMA

El Maresme – Mataró – Foment Mataroní – Carreu Nou, 11
dissabte 24 novembre – 18.30 h
PROGRAMA

Baix Llobregat – Molins de Rei – Teatre “La Peni” – Plaça Mercè Rodoreda, 1
dissabte 24 novembre – 18 h
PROGRAMA

Cerdanya – Puigcerdà – Museu Cerdà – c/Higini de Rivera, 4
divendres 23 novembre – 20 h
PROGRAMA

Ripollès – Ribes de Freser – Cinema Catalunya – Carrer Major, 19
dissabte 17 novembre – 19.00 h
PROGRAMA

Alt Empordà – Roses – Teatre Municipal – Carrer Tarragona, 81
divendres 16 novembre – 18.30 h
PROGRAMA

Vallès Occidental – Rubí – Teatre Municipal La Sala – c/ Miguel de Cervantes, 126
diumenge 18 novembre – 10.30 h
PROGRAMA

Vallès Occidental – Sabadell – Cinemes Imperial – Plaça de l’Imperial,4
dimecres 28 novembre – 19 h
PROGRAMA

Baix Llobregat – Sant Climent de Llobregat – Casal de Cultura – Pau Casals, 5
dissabte 17 novembre – 18 h
PROGRAMA

Baix Llobregat – Sant Feliu de Llobregat – CineBaix – Carrer Joan Batllori, 21
dijous 29 novembre – 19.30 h
PROGRAMA

Baix Llobregat – Sant Joan Despí – SALA CAMÈLIES (BIBLIOTECA MERCÈ RODOREDA) Carrer Major, 69
dimecres 21 novembre – 17.30 h
PROGRAMA

Baix Llobregat – Sant Just Desvern – Sala Cinquantenari Ateneu – Carrer Ateneu 1-5
dissabte 24 novembre – 18 h
PROGRAMA

Pallars Sobirà – Sort – Cinema Els Til·lers – Passeig del Til·lers, s/n
dissabte 17 novembre – 18 h
PROGRAMA

Tarragonès – Tarragona – Antiga Audiència – Plaça del Pallol, 3
dissabte 17 novembre – 18 h
PROGRAMA

Pallars Jussà – Tremp – Teatre La Lira – Rambla Dr. Pearson, 22
dimecres 21 novembre – 18.30 h
PROGRAMA

Garraf – Vilanova i la Geltrú – Teatre Principal – Rambla Principal, 4
dimecres 21 novembre – 19 h
PROGRAMA